قبل از مطلب درباره بهفر باید درباره شما عنوان شود که بسیار عزیز هستید و قدردان شما هستیم که برای تان اهمیت داشته که وقت گران بهایتان را صرف مطالعه مطلب زیر قرار می دهید.

از سال 1376 به صورت متمرکز و تخصصی در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی فعال هستیم. سال 1399 با رویکردی جدید و متفاوت و بازنگری در لوگو و استخراج علمی شخصیت برند شرکت با شعار ساده اما هوشمند با دنیایی از ایده های ناب، محصولاتی مدرن، هوشمند و با کیفیت به بازار معرفی کردیم با این باور که در صنعت شیرآلات حق انتخاب جدیدی را در اختیار مصرف کننده محترم قرار دهیم که در فضای رقابت، فقط کیفیت تعیین کننده باشد.

ساختار شکنی و عبور از مرزهای کلیشه ای در هر کاری باید همواره با جسارت ریسک پذیری، خلاقیت و دانش و تجربه همراه باشد که این صفات خوشبختانه در ذات بهفر نهفته است.

در سایه تجربه و دانش فنی و به کارگیری تواماً مغزافزار و سخت افزار، جسارت طراحان جوان و نخبه مجموعه به قدری افزایش یافته که ایده هایشان را که در تمامی محصولات با امضاء مخصوص بهفر که متجلی محصولی ساده اما هوشمند است با کیفیتی قابل دفاع ارائه کنند.

پیام مدیر عامل

در در ادبیات بهفر، اولین، بزرگترین، تنهاترین و … جایگاهی ندارد. بهترین بودن خط مشی و برنامه ی هدف گذاری شده ماست که خروجی آن انتفاع تولید کننده و مصرف کننده است.

با پتانسیل های ذکر شده، بهفر همواره به بهتر بودن و محصولات جدید و پر چالش فکر می کند. تولید محصولات به ظاهر ساده که عاری از هر گونه پیچیدگی های بصری است همواره دشوار است چرا که در یک محصول ساده کوچک ترین خطا خودش را مانند یک نقطه سیاه کوچک در یک صفحه سفید بزرگ نمایان می سازد.

ما تولید محصولات ساده و پر چالش را دوست داریم و سختی تولید آن را برای همواره بهتر بودن به جان می خریم.

ساده اما هوشمند

مهرتان افزون – ارادتمند علی تفوقی

پشتیبانی

استاندارد

5 سال گارانتی